Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Siemieniuk jest firmą prawniczą kierującą swoją ofertę do przedsiębiorców. Misją firmy jest świadczenie profesjonalnych usług prawnych w sposób jasny, przejrzysty i przystępny. Jesteśmy przekonani, że Klient uzyskuje największą korzyść wówczas, gdy prawnik jest jego partnerem w biznesie, a usługi prawne nakierowane są nie tylko na rozwiązywanie już istniejących problemów, ale przede wszystkim na zapobieganie ich powstawaniu w przyszłości.

Jak działamy?

 • Rozmawiamy

  Umawiamy się na spotkanie, na którym opowiesz nam o swojej firmie, oczekiwaniach, zamierzeniach i planach.

 • Ustalamy, co możemy zrobić

  Stworzymy dla Ciebie listę rzeczy, które należy zrobić już teraz, takich, które prawdopodobnie trzeba będzie zrobić w niedalekiej przyszłości i rzeczy których wykonanie nie jest konieczne, ale może przynieść Ci korzyści. Ustalimy w jakim czasie możemy wykonać zlecenie i jakie koszty będą z tym związane. Postaramy się żeby nasza oferta była jasna, w pełni zrozumiała.

 • Zlecanie usług prawnych

  Nie każdy może sobie pozwolić na zatrudnienie w swojej firmie prawnika na pełen etat. A nawet ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, nie zawsze tego potrzebują. Często największą korzyść Klientom przynosi korzystanie z doradztwa okazjonalnie, w miarę pojawiających się potrzeb. Aby zapewnić naszym Klientom jak największą elastyczność i wygodę, oferujemy godzinowe rozliczanie usług.

  Jeżeli jednak uważasz, że okazjonalne korzystanie z usług prawnych nie jest dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy,  bo potrzebujesz stałego kontaktu prawnikiem, który będzie znał Twoją firmę, bądź po zleceniu nam jednej ze swoich spraw będziesz chciał powierzyć nam kolejne, to oferujemy Ci rozliczanie ryczałtowe. Możemy także umówić się na dyżury w Twojej firmie. Celem stałej obsługi prawnej jest zarządzanie ryzykiem prawnym w Twojej firmie, tak by eliminować problemy prawne jeszcze zanim się pojawią.

 • Decydujesz co robimy

  Od Ciebie zależy, co zdecydujesz się nam zlecić i w ramach jakiego budżetu. Nie będziemy sprzedawać Ci usług, których nie potrzebujesz.

 • Współpracujemy

  Pracujemy nad Twoim zleceniem, w ustalonym czasie i budżecie. Na bieżąco informujemy Cię o stanie Twoich spraw.