O mnie

Nazywam się Iwona Siemieniuk – jestem radcą prawnym. Prawo to nie tylko moja praca, ale także pasja.

Od 2009 r. pracując w białostockich kancelariach radcowskich zdobywałam praktyczną wiedzę i doświadczenie, które obecnie wykorzystuję dla rozwiązywania problemów prawnych Klientów mojej Kancelarii. Uczestniczyłam w świadczeniu usług prawnych na rzecz firm z różnych sektorów gospodarki, w tym m.in. z sektorów: budownictwa, zarządzania i obrotu nieruchomościami, mediów i reklamy, usług finansowych, produkcji żywności, transportu czy handlu. W ramach kompleksowych usług na rzecz osób prowadzących działalność gospodarczą, zdobyłam także doświadczenie w doradzaniu w zakresie spraw życia codziennego – w obszarze prawa cywilnego i rodzinnego, w tym na płaszczyźnie spraw związanych z biznesową sukcesją.

Oprócz wykształcenia prawniczego, posiadam także wykształcenie ekonomiczne. Doradzając w kwestiach prawnych zawsze mam na uwadze aspekty biznesowe. Uważam, że dla Klientów zlecających mi doradztwo istotne jest uzyskanie realnej pomocy prawnej, przynoszącej im wymierne korzyści.

W swojej pracy staram się uczynić prawo prostszym i zrozumiałym dla moich Klientów. Moim celem jest to, by korzystając z usług mojej Kancelarii, Klienci mieli zapewnione bezpieczeństwo prawne oraz kompleksowe, rzetelne i skuteczne załatwienie swoich spraw.

W celu świadczenia kompleksowych usług współpracuję z doświadczonymi radcami prawnymi, adwokatami, komornikami i notariuszami.

Zapraszam do skorzystania z usług mojej Kancelarii.

Umów się na spotkanie

i.siemieniuk@kancelaria-siemieniuk.pl

tel. 519 525 195